GP Batteries - alkáli gombelem LR43 (186F) 10db/bliszter (B1386)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4305923 |
| EAN kód: | 4891199015502 |
| Átmérő (mm): | 11.6 mm |
| Feszültség (V): | 1.5 V |
| Kapacitás: | 70 mAh |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 4.2 mm |
| Max. tárolási idő: | 3 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | 0℃ - +45℃ |
| Típus: | LR43,186F,AG12,LR1142,V12GA |
| Tölthető: | Nem |