GP Batteries - Alkáli gombelem LR44 (a76) 5db/bliszter (B1376) - webshop
0 / 5
0 / 5
Termék leírás Az alkáli gombelemek közé tartoznak. Elsősorban a szobahőmérsékleten tartós energiaellátást igénylő termékekhez lettek kialakítva, mint például: karórák, számológépek, elektronikus játékok, távirányítók és egyebek. Az eltarthatósági idejük akár 3 év is lehet, és az üzemi hőmérséklet-tartományuk 0 °C és +45 °C között van.
| Termék ID: | #4305204 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 5 db, bliszter |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | 110 mAh (1,6 kohm-os terhelés esetén) |
| kategória/sorozat: | Alkaline cell |
| kémiai összetétel: | alkáli |
| max. tárolási idő: | 3 év |
| méretek: | 11,6 × 5,4 mm |
| súly: | 1,7 g |
| típus: | GP A76F (AG13, LR44, LR1154, V13GA, PX76A) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |