GP Batteries - EMOS B1301, GP Speciális Alkáli elem 27A 5db/bliszter (B1301)
0 / 5
0 / 5
EMOS GP speciális alkáli elemek jellemzői:
tartós teljesítmény
stabil üzemi feszültség
működési hőmérséklet: 0 °C és +45 °C között
akár 3 évig is tárolható
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 5 db, bliszter
Méretek: 8,0 × 28,2 mm
Súly: 4,4 g
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 20 mAh (20 kohm-os terhelés esetén)
Kategória/sorozat: High Voltage
Kémiai összetétel: alkáli-speciális
Márka: GP
Max. tárolási idő: 3 év
Típus: GP 27A (A27, MN27, A90)
Töltési ciklusok száma: nem tölthető
Tölthető: nem
Üzemi hőmérséklet: 0 °C és +45 °C
| Termék ID: | #4303825 |
| Cikkszám: | B1301 |
| EAN kód: | 4891199011504 |
| Feszültség: | 12 V |
| Termék típus: | GP 27A (A27, MN27, A90) |
| Töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| Tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |