GP Batteries - EMOS B1305, GP Speciális Alkáli elem 910A 2db/bliszter (B1305)
0 / 5
0 / 5
EMOS GP speciális alkáli elemek jellemzői:
tartós teljesítmény
stabil üzemi feszültség
működési hőmérséklet: 0 °C és +45 °C között
akár 3 évig is tárolható
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 2 db, bliszter
Méretek: 12,0 × 30,2 mm
Súly: 9 g
Feszültség: 1,5 V
Kapacitás: 885 mAh (20 kohm-os terhelés esetén)
Kategória/sorozat: High Voltage
Kémiai összetétel: alkáli-speciális
Márka: GP
Max. tárolási idő: 3 év
Típus: GP 910A (N, LR1)
Töltési ciklusok száma: nem tölthető
Tölthető: nem
Üzemi hőmérséklet: 0 °C és +45 °C
| Termék ID: | #4306679 |
| Cikkszám: | B1305 |
| EAN kód: | 4891199000065 |
| Feszültség: | 1,5 V |
| Termék típus: | GP 910A (N, LR1) |
| Töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| Tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |