GP Batteries - EMOS B1325, GP Alkáli gombelem 625A 1db/bliszter (B1325)
0 / 5
0 / 5
EMOS GP alkáli gombelemek jellemzői:
tartós teljesítmény
1,5 V feszültség
működési hőmérséklet: 0 °C és +45 °C között
akár 3 évig is tárolható
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, bliszter
Méretek: 15,6 × 5,95 mm
Súly: 2,9 g
Feszültség: 1,5 V
Kapacitás: 190 mAh (600 ohm-os terhelés esetén)
Kategória/sorozat: Alkaline cell
Kémiai összetétel: alkáli
Márka: GP
Max. tárolási idő: 3 év
Típus: GP PX625A (LR9, V625U)
Töltési ciklusok száma: nem tölthető
Tölthető: nem
Üzemi hőmérséklet: 0 °C és +45 °C
| Termék ID: | #4309918 |
| Cikkszám: | B1325 |
| EAN kód: | 4891199003820 |
| Feszültség: | 1,5 V |
| Termék típus: | GP PX625A (LR9, V625U) |
| Töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| Tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |