GP Batteries - EMOS B1376, GP Alkáli gombelem LR44 (a76) 5db/bliszter (B1376)
0 / 5
0 / 5
EMOS GP alkáli gombelemek jellemzői:
tartós teljesítmény
1,5 V feszültség
működési hőmérséklet: 0 °C és +45 °C között
akár 3 évig is tárolható
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 5 db, bliszter
Méretek: 11,6 × 5,4 mm
Súly: 1,7 g
Feszültség: 1,5 V
Kapacitás: 110 mAh (1,6 kohm-os terhelés esetén)
Kategória/sorozat: Alkaline cell
Kémiai összetétel: alkáli
Márka: GP
Max. tárolási idő: 3 év
Típus: GP A76F (AG13, LR44, LR1154, V13GA, PX76A)
Töltési ciklusok száma: nem tölthető
Tölthető: nem
Üzemi hőmérséklet: 0 °C és +45 °C
| Termék ID: | #4307660 |
| Cikkszám: | B1376 |
| EAN kód: | 4891199011597 |
| Feszültség: | 1,5 V |
| Termék típus: | GP A76F (AG13, LR44, LR1154, V13GA, PX76A) |
| Töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| Tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |