GP Batteries - EMOS B1502, GP Lítium elem CR-P2 1db/bliszter (B1502)
0 / 5
0 / 5
EMOS GP lítiumhengeres elemek jellemzői:
szélsősége s hőmérséklethez ideális: -40 °C-tól +60 °C-ig
a hagyományos alkáli elemnél 7× erősebb, és 1/3 súlyú
modern technológia a maximális elem-biztonságért
professzion lis felhasználóknak is
akár 800 fényképet is készíthet vele
nagy teljesítménynél is kiemelkedő élettartam
extrém hosszan, akár 10 évig is tárolható
Tulajdonságok:
Értékesítési csomagolás: 1 db, bliszter
Méretek: 34,8 × 19,5 × 35,8 mm
Súly: 37 g
Feszültség: 6 V
Kapacitás: 1 400 mAh
Kategória/sorozat: Lithium
Kémiai összetétel: lítium
Márka: GP
Max. tárolási idő: 10 év
Típus: CR-P2 (EL223AP, DL223A)
Töltési ciklusok száma: nem tölthető
Tölthető: nem
Üzemi hőmérséklet: -40 °C és +60 °C
| Termék ID: | #4310070 |
| Cikkszám: | B1502 |
| EAN kód: | 4891199001093 |
| Feszültség: | 6 V |
| Termék típus: | CR-P2 (EL223AP, DL223A) |
| Töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| Tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -40 °C és +60 °C |