GP Batteries - Gombelem GP LR44/AG13/A-76 BL1
0 / 5
0 / 5
Alkáli gombelemek számos elektromos készülékhez: kalkulátorhoz, autó távirányítókhoz, számológépekhez. .
| Termék ID: | #4305749 |
| Átmérő: | 11.6 mm |
| Darab/Csomag: | 1 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 1.5 V |
| Katalógus oldalszám: | NOKAT |
| Magasság: | 5.4 mm |
| Súly: | 2 gramm |
| Típus: | LR44 alkáli gombelem |