GP Batteries - Gombelem hallókészülékekbe ZA312 6db/bliszter (B3512)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás A cink-levegő elemsorozat elsősorban egészségügyi felhasználásra készült, a hallókészülékek energiaellátására. Az elemek szerkezete és tulajdonságai kedveznek a maximális teljesítmény átadásának, állandó feszültséget biztosítva változó környezeti hőmérsékleten, ami az első lépést jelenti az elemek maximális megbízhatósága felé. Az eltarthatósági idejük akár 3 év is lehet, és az üzemi hőmérséklet-tartományuk -20 °C és +40 °C között van.
| Termék ID: | #4307857 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 6 db, bliszter |
| feszültség: | 1,45 V |
| kapacitás: | 170 mAh (1,0 kohm-os terhelés esetén) |
| kategória/sorozat: | Hearing Aid |
| kémiai összetétel: | cink-levegő |
| max. tárolási idő: | 3 év |
| méretek: | 7,9 × 3,6 mm |
| súly: | 0,5 g |
| típus: | GP ZA312 (7002ZD, PR41) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -10 °C és +50 °C |