GP Batteries - Greencell elem AA 4db/fólia (B1220)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás A cink-klorid elemek gazdaságos energiaforrásként megfelelnek az alacsony energiafogyasztású eszközök igényeinek. Ezek az elemek akkor a leghatékonyabbak, ha alacsony vagy közepes fogyasztású eszközök hosszú időtartamú energiaellátását kell biztosítaniuk, mint például: távirányítók, órák, riasztók, számológépek, időjárásjelző állomások, vezeték nélküli érzékelők vagy elemlámpák. Az eltarthatósági idejük akár 3 év is lehet, és az üzemi hőmérséklet-tartományuk 0 °C és +45 °C között van.
| Termék ID: | #4305823 |
| akkumulátor mérete: | AA |
| értékesítési csomagolás: | 4 db, fólia |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Greencell |
| kémiai összetétel: | cink-klorid |
| max. tárolási idő: | 3 év |
| méretek: | 14,5 × 50,5 mm |
| súly: | 17,3 g |
| típus: | R6 (AA ceruza) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |