GP Batteries - Lítium elem CR-V9 1db/bliszter (B1509)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás A különösen széles, -40 °C és +60 °C közötti működési hőmérséklet alkalmassá teszi ezeket az elemeket gyakorlatilag bármilyen időjárási viszonyok között történő használatra. Elsősorban a kedvezőtlen időjárási körülményeknek kitett biztonságtechnikai érzékelőkben, például félig nyitott területeken, mint a garázsokban stb. elhelyezett füstérzékelőkben történő használatra. Megbízható és kimagasló teljesítmény maximális energiafogyasztás esetén, akár 7-szer magasabb teljesítmény az azonos méretű általános alkálielemekkel összehasonlítva. Különösen hosszú, akár 10 éves eltarthatósági idő.
| Termék ID: | #4305801 |
| akkumulátor mérete: | 9 V |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, bliszter |
| feszültség: | 9 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Lithium |
| kémiai összetétel: | lítium |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| súly: | 34 g |
| típus: | CR-V9 (U9VL,1604LC) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -40 °C és +60 °C |