GP Batteries - Lítium gombelem CR1216 1db/bliszter (B15651)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás Különösen széles, -10 °C és +60 °C közötti működési hőmérséklet-tartomány. Megfelel az érzékeny eszközökben történő használatra, mint például: karórák, számológépek, biztonsági világítás, gépkocsiriasztók, nyomásmérők, távirányítók és egyebek. Különösen hosszú, akár 10 éves eltarthatósági idő.
| Termék ID: | #4310332 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, bliszter |
| feszültség: | 3 V |
| kapacitás: | 30 mAh (30 kohm-os terhelés esetén) |
| kategória/sorozat: | Lithium |
| kémiai összetétel: | lítium |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 12,5 × 1,6 mm |
| súly: | 0,6 g |
| típus: | GP CR1216 |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -20 °C és +60 °C |