GP Batteries - Lítium gombelem CR1/3N 1db/bliszter (B15711)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4304699 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, bliszter |
| feszültség: | 3 V |
| kapacitás: | 160 mAh |
| kategória/sorozat: | Lithium |
| kémiai összetétel: | lítium |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 11,6 × 10,8 mm |
| súly: | 3,3 g |
| típus: | GP CR1/3N |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -20 °C és +60 °C |