GP Batteries - lítium gombelem CR2016 5db/bliszter (B1516) - dreamlighting
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4309802 |
| EAN kód: | 4891199001123 |
| Átmérő (mm): | 20 mm |
| Feszültség (V): | 3 V |
| Kapacitás: | 90 mAh |
| Kémiai összetétel: | Lítium |
| Magasság (mm): | 1.6 mm |
| Max. tárolási idő: | 10 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +60℃ |
| Típus: | CR2016 |
| Tölthető: | Nem |