GP Batteries - Lítium gombelem CR2330 1db/bliszter (B15441)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4309819 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, bliszter |
| feszültség: | 3 V |
| kapacitás: | 260 mAh |
| kategória/sorozat: | Lithium |
| kémiai összetétel: | lítium |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 23,0 × 3,0 mm |
| súly: | 4,0 g |
| típus: | GP CR2330 |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -20 °C és +60 °C |