GP Batteries - óraelem 392f 1bl (b3392f1)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4305509 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, bliszter |
| feszültség: | 1,55 V |
| kapacitás: | 42 mAh (3,0 kohm-os terhelés esetén) |
| kategória/sorozat: | Watch Battery |
| kémiai összetétel: | ezüst-oxid |
| max. tárolási idő: | 3 év |
| mennyiség szerinti ár: | 1 db ára |
| méretek: | 7,9 × 3,6 mm |
| súly: | nincs megadva |
| típus: | GP 392F (SR41, SR736, V392) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |