GP Batteries - ReCyko NiMH akkumulátor HR03 (AAA) 950mAh 2db (B2111)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4305260 |
| EAN kód: | 4891199186554 |
| Átmérő (mm): | 10.5 mm |
| Feszültség (V): | 1.2 V |
| Kapacitás: | 950 mAh |
| Kémiai összetétel: | NiMH |
| Magasság (mm): | 44.5 mm |
| Max. tárolási idő: | 10 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +50℃ |
| Típus: | HR03,AAA |
| Töltési ciklus: | 500 |
| Tölthető: | Igen |