GP Batteries - ReCyko NiMH Akkumulátor HR20 (D) 3000mAh 2db (B2543)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4307624 |
| akkumulátor mérete: | D |
| értékesítési csomagolás: | 2 db, kis papír doboz |
| feszültség: | 1,2 V |
| kapacitás: | 3 000 mAh |
| kategória/sorozat: | ReCyko |
| kémiai összetétel: | NiMH |
| max. tárolási idő: | nincs megadva |
| méretek: | 34,2 × 61,5 mm |
| súly: | 70 g |
| típus: | HR20 (D góliát) |
| töltési ciklusok száma: | több, mint 1 000 |
| tölthető: | igen |
| üzemi hőmérséklet: | -20 °C és +50 °C |