GP Batteries - ReCyko NiMH Akkumulátor HR6 (AA) 1300mAh 2db (B25232)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4306855 |
| akkumulátor mérete: | AA |
| értékesítési csomagolás: | 2 db, kis papír doboz |
| feszültség: | 1,2 V |
| kapacitás: | 1 300 mAh |
| kategória/sorozat: | ReCyko |
| kémiai összetétel: | NiMH |
| max. tárolási idő: | nincs megadva |
| méretek: | 14,5 × 50,5 mm |
| súly: | 23 g |
| típus: | HR6 (AA ceruza) |
| töltési ciklusok száma: | több, mint 500 |
| tölthető: | igen |
| üzemi hőmérséklet: | -20 °C és +50 °C |