GP Batteries - ReCyko NiMH akkumulátor HR6 (AA) 2600mAh 2db (B2127)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4305307 |
| EAN kód: | 4891199186370 |
| Átmérő (mm): | 14.5 mm |
| Feszültség (V): | 1.2 V |
| Kapacitás: | 2600 mAh |
| Kémiai összetétel: | NiMH |
| Magasság (mm): | 50.5 mm |
| Max. tárolási idő: | 10 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +50℃ |
| Típus: | HR6,AA |
| Töltési ciklus: | 500 |
| Tölthető: | Igen |