GP Batteries - speciális alkáli elem 25A 2db/bliszter (B1306) - dreamlighting
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4306105 |
| EAN kód: | 4891199058615 |
| Átmérő (mm): | 8.3 mm |
| Feszültség (V): | 1.5 V |
| Kapacitás: | 525 mAh |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 42.5 mm |
| Max. tárolási idő: | 3 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | 0℃ - +45℃ |
| Típus: | 25A,AAAA,LR61,LR8,MN2500 |
| Tölthető: | Nem |