GP Batteries - speciális alkáli elem 27A 5db/bliszter (B1301) - dreamlighting
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4307052 |
| EAN kód: | 4891199011504 |
| Átmérő (mm): | 8 mm |
| Feszültség (V): | 12 V |
| Kapacitás: | 20 mAh |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 28.2 mm |
| Max. tárolási idő: | 3 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | 0℃ - +45℃ |
| Típus: | 27A,A27,A90,MN27 |
| Tölthető: | Nem |