GP Batteries - Speciális Alkáli elem 29AF (A32, L822) 9 V (B13951)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4303681 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, bliszter |
| feszültség: | 9 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | High Voltage |
| kémiai összetétel: | alkáli-speciális |
| max. tárolási idő: | 3 év |
| méretek: | 8,0 × 21,9 mm |
| súly: | 3,5 g |
| típus: | GP 29A (A29, 32A, A32, L822) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |