GP Batteries - Speciális Alkáli elem 910A 2db/bliszter (B1305) - webshop
0 / 5
0 / 5
Termék leírás A kifejezetten magas vagy gyakori ugrásszerű energiaigényű szabadidős eszközök folyamatosan növekvő választéka részére tervezett alkálielem-család. Egyidejűleg hosszú távú teljesítményre lettek kialakítva. Fő célcsoportjuk a távirányítók, játékok és egyéb elektronikus készülékek. Az eltarthatósági idejük akár 3 év is lehet, és az üzemi hőmérséklet-tartományuk 0 °C és +45 °C között van.
| Termék ID: | #4309635 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 2 db, bliszter |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | 885 mAh (20 kohm-os terhelés esetén) |
| kategória/sorozat: | High Voltage |
| kémiai összetétel: | alkáli-speciális |
| max. tárolási idő: | 3 év |
| méretek: | 12,0 × 30,2 mm |
| súly: | 9 g |
| típus: | GP 910A (N, LR1) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |