GP Batteries - Super Alkáli elem 9V 1db/fólia (B1350)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás Az alkálielemeknek ezt a bevezető sorozatát az alacsony energiaigényű eszközökben történő használatuk esetén a kiemelkedő tartósság jellemzi. Ezek az elemek akkor a leghatékonyabbak, ha alacsony fogyasztású eszközök hosszú időtartamú energiaellátását kell biztosítaniuk, mint például: távirányítók, órák, riasztók, számológépek, különféle vezeték nélküli érzékelők vagy billentyűzetek. A szén-cink és a cink-klorid elemekkel szemben ezek eltarthatósága akár 5 év is lehet. Üzemi hőmérsékletük -20 °C és +60 °C közötti.
| Termék ID: | #4308077 |
| akkumulátor mérete: | 9 V |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, fólia |
| feszültség: | 9 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Super Alkaline |
| kémiai összetétel: | alkáli |
| max. tárolási idő: | 5 év |
| méretek: | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| súly: | 47 g |
| típus: | 6LF22 9 V (6LR61) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -20 °C és +60 °C |