GP Batteries - Super Alkáli elem AA 12db/display box (B1320T2)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4303878 |
| akkumulátor mérete: | AA |
| értékesítési csomagolás: | 288 db, kínálódoboz |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Super Alkaline |
| kémiai összetétel: | alkáli |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 14,5 × 50,5 mm |
| súly: | 24 g |
| típus: | LR6 (AA ceruza) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -20 °C és +54 °C |