GP Batteries - Super Alkáli elem AAA 2db/fólia, display box (B0114T)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4310079 |
| akkumulátor mérete: | AAA |
| értékesítési csomagolás: | 288 db, kínálódoboz |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Super Alkaline |
| kémiai összetétel: | alkáli |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 14,5 × 50,5 mm |
| súly: | 11,5 g |
| típus: | LR03 (AAA mikroceruza) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | # |