GP Batteries - Super Alkáli elem AAA 6+2 bliszter (B13118)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4309595 |
| akkumulátor mérete: | AAA |
| értékesítési csomagolás: | 8 db, bliszter |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Super Alkaline |
| kémiai összetétel: | alkáli |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 10,5 × 44,5 mm |
| súly: | 11,4 g |
| típus: | LR03 (AAA mikroceruza) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -20 °C és +54 °C |