GP Batteries - Supercell elem AAA 2db/fólia (B1110)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás A szén-cink elemek mint a leggazdaságosabb és leghagyományosabb energiaforrás megfelelnek az alacsony energiaigényű eszközök követelményeinek. Ezek az elemek akkor a leghatékonyabbak, ha alacsony fogyasztású eszközök hosszú időtartamú energiaellátását kell biztosítaniuk, mint például: távirányítók, órák, riasztók, számológépek. Az eltarthatósági idejük akár 3 év is lehet, és az üzemi hőmérséklet-tartományuk 0 °C és +45 °C között van.
| Termék ID: | #4309849 |
| akkumulátor mérete: | AAA |
| értékesítési csomagolás: | 2 db, fólia |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Supercell |
| kémiai összetétel: | cink-karbon |
| max. tárolási idő: | 3 év |
| méretek: | 10,5 × 44,5 mm |
| súly: | 8,5 g |
| típus: | R03 (AAA mikroceruza) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |