GP Batteries - Ultra Alkáli elem 9V 1db (B02511)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4307917 |
| akkumulátor mérete: | 9 V |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, kis papír doboz |
| feszültség: | 9 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Ultra Alkaline |
| kémiai összetétel: | alkáli |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| súly: | 47 g |
| típus: | 6LR61 9 V |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | # |