GP Batteries - Ultra Alkáli elem AAA 2db/fólia (B1910)
0 / 5
0 / 5
Termék leírásA kifejezetten magas vagy gyakori ugrásszerű energiaigényű szabadidős eszközök folyamatosan növekvő választéka részére tervezett alkálielem-család. Akár 30%-kal több energiát biztosítanak, mint egy normál alkálielem. Ezek az elemek akkor a leghatékonyabbak, ha közepes fogyasztású eszközök energiaellátását kell biztosítaniuk, mint például: különféle hordozható vagy asztali digitális berendezések, játékkonzolok és -vezérlők, időjárásjelző állomások és elemlámpák. Ezek az elemek akár 7 éves eltarthatósági idővel rendelkeznek. Üzemi hőmérsékletük -20 °C és +54 °C közötti.
| Termék ID: | #4305411 |
| akkumulátor mérete: | AAA |
| értékesítési csomagolás: | 2 db, fólia |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Ultra Alkaline |
| kémiai összetétel: | alkáli |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 10,5 × 44,5 mm |
| súly: | 12 g |
| típus: | LR03 (AAA mikroceruza) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -20 °C és +54 °C |