GP Batteries - Ultra Alkáli elem AAA 4db (B02114)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4307965 |
| akkumulátor mérete: | AAA |
| értékesítési csomagolás: | 4 db, kis papír doboz |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Ultra Alkaline |
| kémiai összetétel: | alkáli |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 10,5 × 44,5 mm |
| súly: | 11,5 g |
| típus: | LR03 (AAA mikroceruza) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | # |