GP Batteries - Ultra Plus Alkáli elem LR20 (D) 2db (B03412)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4307486 |
| akkumulátor mérete: | D |
| értékesítési csomagolás: | 2 db, kis papír doboz |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Ultra Plus Alkaline |
| kémiai összetétel: | alkáli |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 34,2 × 61,5 mm |
| súly: | 142 g |
| típus: | LR20 (D góliát) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | # |