GP Batteries - Ultra Plus Gombelem karórába 364F 1bl (B3364F1)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4306626 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, bliszter |
| feszültség: | 1,55 V |
| kapacitás: | 17 mAh (6,2 kohm-os terhelés esetén) |
| kategória/sorozat: | Watch Battery |
| kémiai összetétel: | ezüst-oxid |
| max. tárolási idő: | 3 év |
| mennyiség szerinti ár: | 1 db ára |
| méretek: | 6,8 × 2,15 mm |
| súly: | nincs megadva |
| típus: | GP 364F (SR60, SR621, V364) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |