GP Batteries - Ultra Plus Gombelem karórába 377F 1bl (B3377F1)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás A kiváló minőségű ULTRA PLUS ezüst-oxid gombelemek (amelyek óraelem néven is ismertek) elsődlegesen a tartós használatot változó hőmérsékleti körülmények biztosító eszközök, például a karórákhoz készültek. Az eltarthatósági idejük akár 3 év is lehet, és az üzemi hőmérséklet-tartományuk 0 °C és +45 °C között van. GP 377
| Termék ID: | #4308092 |
| akkumulátor mérete: | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, bliszter |
| feszültség: | 1,55 V |
| kapacitás: | 25 mAh (3,0 kohm-os terhelés esetén) |
| kategória/sorozat: | Watch Battery |
| kémiai összetétel: | ezüst-oxid |
| max. tárolási idő: | 3 év |
| méretek: | 6,8 × 2,6 mm |
| súly: | nincs megadva |
| típus: | GP 377F (SR66, SR626, V377) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | 0 °C és +45 °C |