Maxell - CR1632 mini lítium gombelem HOLOGRAM 1 db (5994195542733)
0 / 5
0 / 5
Új verzió hologrammal
| Termék ID: | #4311142 |
| Átmérő: | 16 mm |
| Csomagolás: | 1db buborékfólia |
| Egyéb jelölések: | CR1632, CR 1632, DL1632 |
| Feszültség: | 3V |
| Kapacitás: | 140 mAh |
| Magasság (vastagság): | 3,2 mm |
| Modell: | CR1632 |