Q-CONNECT - Hasáb elem 9V Super Alcaline 6LR61 Q-CONNECT KF00492 E (KF00492)
0 / 5
0 / 5
Intelligens energia intelligens készülékekhez. Rugalmas és dinamikus energiaforrás a high-tech eszközökhöz, pl. MP3-lejátszó, elektronikus határidőnapló, vaku, stb. 25%-kal több energia az új Triple Energy Fusion Formula-nak köszönhetően. „Single Press Out: Az új csomagolással külön-külön kibonthatók és tárolhatók az elemek. Optimalizált technológia. .
| Termék ID: | #4306446 |
| Cikkszám: | KF00492 |
| Darab/Csomag: | 1 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 9 V |
| Élettartam: | tartós |
| Hosszúság: | 48.5 mm |
| Katalógus oldalszám: | 3.60 |
| Magasság: | 17.5 mm |
| Súly: | 44.3 gramm |
| Szélesség: | 26.5 mm |
| Teljesítmény: | 565 mAh |
| Típus: | 9V hasáb |