RAVER - Lítium elem AA 2db/bliszter (B7821)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás Ideálisak a szélsőséges hőmérsékleten történő használatra, -40 °C és +60 °C között. Mintegy harmadával könnyebbek és 7-szer erősebbek, mint a normál alkálielemek. A maximális biztonságot szavatoló új technológiák felhasználásával készültek (rövidzárlat és fordított bekötés elleni védelmet is tartalmaznak). A legjobb választás a profik részére # akár 800 képet is készíthet. Megfelel a digitális fényképezőgépekben és vakukban, elektronikus játékokban, orvosi eszközökben és berendezésekben, MP3 lejátszókban, PDA-kban és hordozható GPS-készülékekben történő használathoz. Különösen hosszú, akár 10 éves eltarthatósági idő.
| Termék ID: | #4307671 |
| akkumulátor mérete: | AA |
| értékesítési csomagolás: | 2 db, bliszter |
| feszültség: | 1,5 V |
| kapacitás: | nincs megadva |
| kategória/sorozat: | Lithium |
| kémiai összetétel: | lítium |
| max. tárolási idő: | 10 év |
| méretek: | 14,5 × 50,5 mm |
| súly: | 15,5 g |
| típus: | FR6 (AA ceruza) |
| töltési ciklusok száma: | nem tölthető |
| tölthető: | nem |
| üzemi hőmérséklet: | -40 °C és +60 °C |