Union Knights - higanymentes alkáli elem LR03 (AAA) 4db/bliszter (951910)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4305504 |
| EAN kód: | 6970041951910 |
| Átmérő (mm): | 10.5 mm |
| Feszültség (V): | 1.5 V |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 44.5 mm |
| Max. tárolási idő: | 5 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | -30℃ - +70℃ |
| Típus: | LR03,AAA |
| Tölthető: | Nem |