Union Knights - higanymentes alkáli elem LR06 (AA) 4db/bliszter (951903)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4310863 |
| EAN kód: | 6970041951903 |
| Átmérő (mm): | 14.5 mm |
| Feszültség (V): | 1.5 V |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 50.5 mm |
| Max. tárolási idő: | 5 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | -30℃ - +70℃ |
| Típus: | LR6,AA |
| Tölthető: | Nem |