VARTA - 2CR5 lítium fotó elem 1 db (4008496537204)
0 / 5
0 / 5
Extra energia minden típusú készülékhez. Hosszú lejárati idejű elemek!
| Termék ID: | #4310201 |
| Feszültség: | 6 V |
| Garancia: | 6 hónap |
| Hosszúság: | 34 mm |
| Kapacitás: | 1400 |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 17 mm |
| Technológia: | Lithium |