VARTA - CR1/3N lítium gombelem 1 db (4008496274147)
0 / 5
0 / 5
Extra energia minden készüléknek!Hosszú lejárati idejű elemek!
| Termék ID: | #4303885 |
| Átmérő: | 11,6 mm |
| Egyéb megnevezés: | 2L76, 2LR76, CR11108, DL1/3N, K58L, U2L76 |
| Feszültség: | 3 V |
| Garancia: | 6 hónap |
| Kapacitás: | 170mAh |
| Magasság: | 10,8 mm |
| Súly: | 3g |
| Technológia: | Lithium |