VARTA - Elem C bébi LR14 1, 5V 2 db Varta High Energy tartós
0 / 5
0 / 5
A VARTA legnépszerűbb alkáli eleme, tartósan magas energiaszintet igénylő készülékekhez. 10 év eltarthatóság, kivéve a lapos és a 9 V-os elemeknél. Németországban készülnek, mely a minőséget és a megbízhatóságot garantáló tényező. .
| Termék ID: | #4304057 |
| Átmérő: | 26.5 mm |
| Darab/Csomag: | 2 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 1.5 V |
| Élettartam: | tartós |
| Katalógus oldalszám: | 3.60 |
| Magasság: | 50 mm |
| Súly: | 69.5 gramm |
| Teljesítmény: | 8000 mAh |
| Típus: | C bébi |