VARTA - Elem lapos LR12 4, 5V Varta High Energy tartós
0 / 5
0 / 5
A VARTA legnépszerűbb alkáli eleme, tartósan magas energiaszintet igénylő készülékekhez. Németországban készülnek, mely a minőséget és a megbízhatóságot garantáló tényező. .
| Termék ID: | #4306465 |
| Darab/Csomag: | 1 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 4.5 V |
| Élettartam: | tartós |
| Hosszúság: | 62 mm |
| Katalógus oldalszám: | 3.60 |
| Magasság: | 67 mm |
| Súly: | 174 gramm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Teljesítmény: | 6100 mAh |
| Típus: | 4,5V laposelem |