VARTA - Elem Varta ELECTRONICS V23GA 2db/csm 4223101402 (4223101402)
0 / 5
0 / 5
A VARTA Alkáli Speciális elemek között prémium minőségű, higanymentes, speciális formátumú alkáli elemek találhatók, amelyek ideálisak a tartós energiaellátást igénylő elektronikus eszközökhöz. A Varta V23GA elem tökéletes a napi energiaigényű alkalmazások , például játékok, orvosi eszközök, számológépek, távirányítók és sok más kisebb elektronikai eszköz energiaellátásához. Készenléti és impulzusos alkalmazásokhoz fejlesztették ki professzionális és háztartási felhasználásra. Nagy kapacitású működés a hosszabb üzemidő érdekében, így ezeket a higanymentes elemeket ritkábban kell cserélnie. Típus: V23GA . Átmérő: 8,1 mm . Magasság: 10,3 mm . Feszültség: 12 V . Súly: 8,1 g . Elektrokémiai rendszer: Primary Alkaline Manganese . Kompatibilitás: A23, E23A, V23PX, L1028, MN21, G23A . Garantáltan magas szintű teljesítmény és meghosszabbított, akár 10 éves felhasználhatósági idő. .
| Termék ID: | #4305432 |
| Cikkszám: | 4223101402 |
| Átmérő: | 8.1 mm |
| Elekromos feszültség/Volt: | 12 V |
| Élettartam: | tartós |
| Magasság: | 10.3 mm |
| Súly: | 8.1 gramm |
| Típus: | V23GA |