VARTA - Mikro elem Varta Professional Líthium-AAA/mikro elem 2 db
0 / 5
0 / 5
Professzionális energia, profi felhasználóknak! Akár 8x hosszabb élettartam (az alkáli elemekhez képest) high-tech készülékekben. Használható digitális fényképezőgépekben, navigációs eszközökben, walkie-talkiekban. Ideális szén-monoxid- és füstérzékelőkhöz. Nagyszerűen alkalmazkodnak a szélsőséges hőmérsékleti viszonyokhoz, tűrik az extrém hideget. Extra könnyű. .
| Termék ID: | #4303533 |
| Átmérő: | 10.5 mm |
| Darab/Csomag: | 2 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 1.5 V |
| Katalógus oldalszám: | 3.59 |
| Magasság: | 44.5 mm |
| Súly: | 7.7 gramm |
| Típus: | Ultra Lithium-AAA |