ARCAS - kulcstartó LED-del 2xCR1220 (30700008)
0 / 5
0 / 5
A termék tartalmaz 2 db CR1220 gombelemet is! A termék elérhető kék, piros és fekete színben is!
| Termék ID: | #6357272 |
| EAN kód: | 4260030259625 |
| Anyag: | Műanyag |
| Élettartam (óra): | 100000 óra |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Foglalat: | Beépített LED |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 50000 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Magasság (mm): | 5 mm |
| Mélység (mm): | 25 mm |
| Szélesség (mm): | 60 mm |
| Szín: | Színes |
| Színváltoztatható: | Nem |