ARCAS - LED zseblámpa 10W 700lm 350m 3xLR14 C (30700033)
0 / 5
0 / 5
A termék 3 db C elemmel működik! (Nem tartalmazza!) Fénytávolság: 350 m
| Termék ID: | #6357261 |
| EAN kód: | 4260030255375 |
| Anyag: | Alumínium |
| Átmérő (mm): | 39.3 mm |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség (V): | 4.5 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 700 lm |
| Magasság (mm): | 248 mm |
| Szín: | Ezüst |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Teljesítmény (W): | 10 W |