ARCAS - LED zseblámpa 1W 100lm 1xAA (30700034)
0 / 5
0 / 5
A termék tartalmaz 1 db LR6 elemet, valamint a rögzítőpántot!
| Termék ID: | #6357569 |
| EAN kód: | 4260030255634 |
| Anyag: | Alumínium |
| Átmérő (mm): | 25 mm |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Foglalat: | Beépített LED |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 100 lm |
| Magasság (mm): | 95 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Teljesítmény (W): | 1 W |