ARCAS - LED zseblámpa 3in1 350m 150m zoomolható 4xAAA (30700036)
0 / 5
0 / 5
A termék 4 db LR03 elemmel működik! (Nem tartalmazza!) Fénytávolság: 200 m. A termék oldalsó COB LED chipje piros jelzőfény kibocsátására is alkalmas!
| Termék ID: | #6357567 |
| EAN kód: | 4260030255382 |
| Anyag: | Alumínium |
| Átmérő (mm): | 45 mm |
| Fényszín: | Hideg fehér, Piros |
| Foglalat: | Beépített LED |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| LED csip típus: | COB LED, SMD LED |
| Lumen (lm): | SMD: 350 lm, COB: 350 lm |
| Magasság (mm): | 170 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színváltoztatható: | Nem |